"Kolpaçino Bomba"nın Çekimleri Yalova'da Devam Ediyor

Kolpaçino'nun merakla beklenen devam filmi "Kolpaçino Bomba"nın çekimleri Yalova'nın Altınova ilçesi Tersaneler bölgesinde devam ederken, basın toplantısı düzenleyerek filmi tanıtan Şafak Sezer yönetmenliğe alıştığını söyledi.

Şafak Sezer'in hem yönetmenliğini üstlendiği hem de başrolünde oynadığı "Kolpaçino Bomba"nın senaryosu da Şafak Sezer ile birlikte Türkiye'nin en ünlü mizahçılarından Leman dergisi çizerleri Suat Özkan ve Kaan Ertem tarafından yazıldı. Yaklaşık 1 yıl süren hazırlık aşamasından sonra çekimlerine başlanan filmin yapımcılığını ise Su Filmcilik üstlendi. İstanbul'un değişik mekanlarında çekimleri süren filmin, 11 Mart 2011'de Türkiye ve Avrupa'da vizyona gireceği öğrenildi.

Filmin Yalova'nın Altınova ilçesinde Hersek Tersaneler bölgesindeki setinde bir basın toplantısı düzenleyen Şafak Sezer, Arzu Yanardağ'ın da yer aldığı sevişme sahnelerinin hatırlatılması üzerine, "Komedi filmine sevişme sahnesi gitmediğini gördük. O yüzden çıkarma kararı aldık" dedi. Yönetmenliğe ısınmaya çalıştığını dile getiren Sezer, filmin büyük ilgi göreceğine inandığını dile getirdi.

Öte yandan; Şafak Sezer'in yanı sıra Aydemir Akbaş, Arzu Yanardağ, Ali Çatalbaş, Kemal İnci, Serkan Şengül, Tuğba Melis Türk, Ebubekir Öztürk, Ferdi Merter, Kadir Kandemir, Kubilay Pendeklioğlu, Mehmet Ali Kaptanlar, Fatoş Sılan'ın rol aldığı filmin çekimleri sırasında neşeli dakikalar yaşanıyor. Oyuncuların kahkaha krizlerinden dolayı çekimlere sık sık ara veriliyor
.

Hiç yorum yok: